KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118024
nr 1611 8024
Alessandro Rhodin
(1897-1971), Sverige
Oljemålning, Skånegård. Signerad, daterad 1924. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 32x51 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:22:26
7/4 10:24:24
Alessandro Rhodin
Läs mer om Alessandro Rhodin